Polacy wygrywają z Czarnogórą!

Krzysztof Sitkowski/KPRP

Reprezentacja Polski wygrywa z Czarnogórą 2:1. Bramki dla naszej kadry zdobyli Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

Spotkanie było meczem w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Dzięki zwycięstwu Polska pozostaje liderem eliminacyjnej grupy E.

Jedyną bramkę dla Czarnogóry zdobył Stefan Mugosa.

Wynik meczu otworzył Robert Lewandowski. Piłkarz Bayernu zdobył bramkę po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego w 40-ej minucie. Wyrównał Mugosa w minucie 63-ej. Zwycięstwo naszej kadrze zapewnił Łukasz Piszczek zdobywając gola w 82-ej minucie.

Mecz rozegrano w Podgoricy w Czarnogórze.

2017-03-26 22:47

Robert Lewandowski triumfuje w plebiscycie "Kickera"

Granada/wikipedia.org

Robert Lewandowski zdecydowanie zwyciężył w plebiscycie "Kickera" na najlepszego piłkarza w Niemczech w sezonie 2019/20. Plebiscyt dziennik zorganizował po raz pierwszy. Najlepszym trenerem został wybrany szkoleniowiec Bayernu Monachium Hansi Flick.

Wszedł w życie watykański dokument ws. rozeznawania zjawisk nadprzyrodzonych

2024-05-20 08:31

Monika Książek

Wszedł w życie dokument watykańskiej Dykasterii Nauki Wiary "Normy postępowania w rozeznawaniu domniemanych zjawisk nadprzyrodzonych". Zawiera on możliwość sześciu różnych ocen w rozeznawaniu zjawisk nadprzyrodzonych od opinii pozytywnej po negatywną - poinformowało biuro prasowe Episkopatu.

Wezwani do pomocy

2024-05-20 21:59

Mateusz Góra

- Św. Ivo zawsze zachęcał strony do ugody i myślę, że to jest przesłanie dla wszystkich sędziów – tłumaczył Karol Tatara, prezes Stowarzyszenia Ars Legis i radca prawny.

Franciszek wyjaśnia: zezwoliłem na błogosławieństwo...

Oświadczenie rzecznika KEP ws. opublikowanego przez...

Proszę Cię, Panie, o łaskę bycia zawsze świadomym ceny...